Hakkımızda

Royce Vip; üretiminde mükemmele ulaşmak için modern teknoloji ile ustalığı benimsemiştir. Çağdaş teknolojinin imkânları ve yetkin tasarım bilgisi, Royce Vip'inin modern üretim sürecinde birleşmiştir. Global pazarda rekabet eden Royce Vİp, gelişmiş ülke standartlarına uygun olarak tüm iş süreçlerinde doğal kaynakların ve çevrenin korunmasını, aynı zamanda insan kaynağının sağlıklı ve güvenli ortamlarda çalışmasını ilke olarak benimsemiştir.

Royce Vip "yüksek kalitede mobilya mimarisi"ni yaratmak üzere, fikirleri, standartları, tasarım konseptlerini bir araya getiren, yirmi yılı aşkın deneyimle edindiği yaygın itibara sahip bir şirketler grubudur. Royce Vip 90'li yıllardan itibaren, çizgiyi tasarıma dönüştüren, kalitenin tasarımını yaratan bir marka olarak Türk mobilya sektöründe varlığını sürdürmekte ve tasarımı endüstrinin hizmetine sunmaktadır.

Tarihe ve kültüre tekrar bakmak; yaşanmışlara, bilgiye, biçimlere, renklere dokunmak; geçmişe sahip çıkarken güne meydan okumak; geleceği sorgulamak; erdemlere, anlamlara hitab etmek; mükemmeli aramak ve güzellikleri tekrar keşfetmek üzere yola çıkmış bir markadır.

Konfor ve estetik anlamda bireysel ve kurumsal beklentilerinizi özgün tasarımlara dönüştürerek,modern,avangarde,neo klasik ürün gruplarına sahip koleksiyonlarımız nihai kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Doğru ürün ve satış sonrası sağladığımız hizmet anlayışı ile kaliteli mamül ilkesini bütün olarak ele alan Royce Vip mobilya,yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde ürünlerinin yurt içi ve yurt dışında özel ilgi görmesine sebep olmuştur.

Yatak Odası,Yemek Odası,Tv Ünitesi,Koltuk Takımları ve Ev Aksesuarlarıyla sektöre hizmet veren Royce Vip mobilya sağladığı kolaylıklarla müşterilerinin vazgeçilmezi olmuştur.

Royce Vip mobilya olarak ürün,hizmet,güven,kalite eksenine verdiğimiz önemi,kurumsallaşma ve markalaşma yolundaki çabalarımız ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler ile sürekli büyüyen,güçlenen ve bu özelliği ile topluma fayda ve katkı sağlayan bir kurum haline gelmiştir.

<

Hizmetlerimiz

Mobilya Tasarımı

Müşterilerin beklentilerine uygun olarak işlevsel, ergonomik ve şık mobilya tasarımları atölyemizde hazırlanır.

İç Mimarlık

Projenin detaylı çizimleri üzerinden mobilya üretimi ve diğer tüm teknik detayların uygulaması yapılır ve tarafımızca tüm aşamalarda kontrolü sağlanır.

Mobilya Üretimi

Mekânın konseptine uygun olarak kişiye özel dekorasyon ürünlerinin tasarımı fabrikamızda yapılır.

3D Proje Tasarımı

Hazırlanın tasarımların üç boyutlu görselleştirmesi yapılarak farklı açılardan renderları alınır.